Mydło w płynie czy w pianie – które wybrać?

0
338
Mydło w płynie czy w pianie - które wybrać?

Czy do mycia rąk można używać jedynie mydła w kostce? Oczywiście, że nie! Dziś na rynku kosmetycznym znajdziemy o wiele więcej propozycji. Świetną alternatywą są bowiem mydła w płynie oraz w pianie. Cenione przede wszystkim za lepszą higieniczność. W przeciwieństwie do klasycznego mydła w kostce, nie gromadzą na powierzchni bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczych. Nie wspominając o większej wygodzie stosowania oraz wydajności. Rodzi się jednak pytanie, które mydło wybrać: w płynie czy pianie?

Lider wśród przedsiębiorców, czyli mydło w pianie

Mydła w pianie królują przede wszystkim w kręgu przedsiębiorców. Dlaczego? Z prostego powodu! A jest nim większa wydajność! To dlatego tak chętnie stosowane są w miejscach pracy, szkołach, obiektach sportowych, lokalach gastronomicznych i hotelowych czy innych placówkach, w których główną rolę odgrywa oszczędność. Należy jednak podkreślić, że zapewniają wysoką higienę i efektywność, podobnie zresztą jak mydła w płynie, przy czym generują mniejszą ilość wody.

Gdy higiena napotyka wygodę, czyli krótko o mydłach w płynie

Mydło w płynie jest nie tylko wygodne w codziennym użytkowaniu, ale również – co należy zaakcentować – gwarantuje wysoki poziom higieny. Bez najmniejszych trudności usuwa z dłoni wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając je czyste i wolne od zarazków. Jego aplikacja odbywa się bezpośrednio na ręce, co oczywiście w głównej mierze eliminuje ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych.

Również sposób dozowania zasługuje na uwzględnienie. Mydło w płynie nie pozostawia bowiem nieestetycznie wyglądających plam na podłodze czy blatach łazienkowych, redukując konieczność przeprowadzania prac sprzątających do niezbędnego minimum. Dzięki wysokiej higieniczności oraz wydajności wpływa korzystnie zarówno na zdrowie, jak i pracę osób odpowiedzialnych za utrzymanie łazienki w należytym porządku.

Mydła w płynie – niezbędnym akcesorium każdej przestrzeni

Mydło w płynie charakteryzuje się dużą uniwersalnością. Jest chętnie wykorzystywane zarówno do łazienek publicznych, jak i prywatnych. Jako, że nieustannie poddawane jest licznym procesom technologicznym, aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom higieny, można je bez problemu dobrać tak, aby jak najlepiej odzwierciedlało osobiste oczekiwania. W sprzedaży znaleźć można zarówno szare mydła w płynie, zapachowe czy antybakteryjne. Urzekają różnorodnymi wariantami zapachowymi, kolorystycznymi czy pojemnościowymi, dzięki czemu możliwe jest ich perfekcyjne dopasowanie, zarówno pod kątem własnych upodobań, jak i możliwości finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here