Gadżety reklamowe jako skuteczna metoda promocji firmy

0
335
Gadżety reklamowe jako skuteczna metoda promocji firmy

Reklama firmy jest kluczowym elementem, ułatwia dojście do sukcesu. Na rynku trudno o markę, która triumfuje bez uprzedniego promowania jej. Bardzo ważne jest dbanie o klientów już od pierwszych chwil funkcjonowania firmy. Nowy Rok, lunch biznesowy, spotkanie służbowe? Wszelkie prezenty są mile widziane. Idealnie, jeżeli są to gadżety reklamowe z logo, które są mile widziane przez kontrahentów. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Na co warto zwrócić uwagę?

Gadżety dla firm – tradycyjny wybór czy nowoczesny pomysł?

Co jest najczęściej wybieranym gadżetem reklamowym? To klasyczny długopis z logo firmy. Jest standardowym produktem, który można dać przy niemal każdym spotkaniu służbowym. Jest upominkiem praktycznym, pożądanym i zawsze mile widzianym. Przydaje się każdemu, szczególnie gdy jest to dobrej jakości długopis lub eleganckie pióro. Kubki to klasyczny pomysł na prezent dla kontrahentów. Tego typu gadżety reklamowe są równie mile widziane, jak artykuły biurowe z logo firmy. Przydają się zawsze, dlatego są tak uniwersalne i dobrze odbierane przez klientów. Ciekawym i mniej popularnym pomysłem jest wybór kubka termicznego zamiast standardowego porcelanowego. Warto wziąć pod uwagę również butelki wielorazowego użytku. To dobry gadżet reklamowy, który podkreśli dbałość firmy o ochronę środowiska, a taki odbiór marki jest wyjątkowo modny.

Warto zboczyć ze standardowej drogi i sprawdzić, jakie mniej standardowe o bardziej nowoczesne gadżety reklamowe są dostępne. Nietuzinkowe pomysły zapadają w pamięć, dlatego warto rozważyć praktyczne gadżety reklamowe jak np. miarki reklamowe. Ciekawym upominkiem jest ładowarka USB, zwykła lub samochodowa. Zgodnie z ideą ochrony środowiska można wziąć pod uwagę również ładowarkę słoneczną z logo. Głośniki reklamowe to nowoczesne reklamowe gadżety, które przykują uwagę niejednego klienta. Powerbank oraz pendrive to zawsze dobrze widziana elektronika. Lokalizator kluczy z logo na pewno o wiele lepiej pozwoli się zapamiętać jako prezent firmowy dla kontrahenta. Fantastycznym pomysłem są również pióra reklamowe

Gadżety reklamowe z logo – może coś niestandardowego i praktycznego?

Torby i plecaki to zawsze mile widziane upominki dla klientów, jednak trochę oklepane. Mniej oczywistym gadżetem reklamowym będzie kompas albo krokomierz reklamowy. Zbliżający się okres urlopowy to czas, kiedy można rozdawać typowo wakacyjne gadżety reklamowe i zawsze spotkają się z miłym przyjęciem: ręczniki plażowe, parasole plażowe, maty, okulary i wiele innych. Pod tym względem ogranicza jedynie wyobraźnia oraz wymagania docelowej grupy klientów, do których planuje się dotrzeć. Klient jest najważniejszy i to on przede wszystkim powinien być zadowolony z otrzymanego prezentu. Gadżety reklamowe powinny być dobrane pod osoby zainteresowane daną branżą.

Odzież z logo wydaje się być zawsze trafionym produktem reklamowym, bez względu na branżę. Koszulki, bluzy lub kurtki z logo to rzeczy, z których zwykle się korzysta. Klienci są zadowoleni i reklamują daną markę dzięki pokazywaniu światu dobrej jakości kurtki z logo firmy. Prezenty powinny być ładne, ale również praktyczne i dobrej jakości. Funkcjonalny upominek, który trafi w gust klienta, umożliwi związanie z daną marką. Co warto ostatecznie wybrać? Powinno to być uzależnione od branży i marki, w której dana firma działa. Łączone prezenty są dobrym rozwiązaniem: tradycyjne z nowoczesnymi. Długopis oraz kubek na pewno szybciej zapadną w pamięć, gdy będą sprezentowane razem z akcesoriami reklamowymi do telefonów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here