Jakie soczewki miesięczne wybrać? Na co zwracać uwagę przy zakupie?

0
674
Jakie soczewki miesięczne wybrać? Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Z roku na rok, popularność soczewek kontaktowych rośnie. Coraz więcej osób decyduje się na zastąpienie nimi klasycznych okularów, które bywają problematyczne i niewygodne w wielu sytuacjach. Soczewki kontaktowe w wersji miesięcznej to ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z jednej pary przez całe 30 dni. Kluczem dla zadowolenia z zakupu jest jednak wybór szkieł dobrej jakości, które zapewnią nam komfort noszenia przez cały okres ich użytkowania.

Soczewki kontaktowe miesięczne – co należy o nich wiedzieć?

Szkła miesięczne, do których należą popularne oraz bardzo chętnie wybierane przez użytkowników soczewki Biofinity, to rozwiązanie, które łączy w sobie ekonomiczność i wygodę użytkowania. Jedna para soczewek wystarcza na 30 dni noszenia, co ogranicza wydatki i obowiązki związane z zakupem kolejnych par szkieł. Soczewki miesięczne zazwyczaj nosi się w trybie dziennym, co oznacza konieczność ich zdejmowania każdego wieczora. Użytkownicy muszą przestrzegać podstawowych zasad dbania o szkła – soczewki miesięczne należy czyścić i dezynfekować każdego dnia, aby ich noszenie było zdrowe i bezpieczne dla naszych oczu.

Jakie soczewki miesięczne wybrać? Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Ogromne zainteresowanie szkłami miesięcznymi sprawiło, że w sprzedaży są one dostępne w różnych wariantach. Na szczególną uwagę zasługują jednak soczewki hydrożelowe, których materiał wykonania jest niezwykle komfortowy w noszeniu oraz zapewnia optymalną przepuszczalność tlenu. Pozwala to wygodnie nosić soczewki przez cały dzień, pracować w nich przed komputerem, a także uprawiać sporty różnego rodzaju. Najlepsze dostępne w sprzedaży soczewki nie wymagają dodatkowego stosowania kropli nawilżających, gdyż same w sobie są stworzone na bazie materiałów gwarantujących im wysoki poziom nawilżenia utrzymujący się przez cały okres użytkowania.

Soczewki Biofinity – idealny wybór dla wymagających?

Szeroki wybór soczewek kontaktowych dostępnych w sprzedaży sprawia, że często nie wiemy, po jaki konkretnie produkt sięgnąć. Najlepszym wyborem będą markowe produkty znanych i cenionych w branży okulistycznej producentów, które charakteryzują się wysoką jakością, zastosowaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie materiałów oraz unikalnymi właściwościami, dzięki którym korzystanie z nich staje się jeszcze wygodniejsze i bardziej bezpieczne. Takie cechy posiadają soczewki Biofinity znanej marki Cooper Vision. Są to silikonowo-hydrożelowe szkła kontaktowe III generacji, które zapewniają ostre i komfortowe widzenie przez cały okres ich użytkowania.

Soczewki Biofinity dzięki innowacyjnej technologii Aquaform wyróżniają się wysokim poziomem transmisji tlenu oraz trwałym, stabilnym nawilżeniem. Według ekspertów, szkła te są obecnie najlepszymi produktami na rynku pod względem przepuszczalności tlenu i poziomu uwodnienia. Ich asferyczna konstrukcja sprawia, że widzenie jest jeszcze ostrzejsze, optymalny moduł sztywności soczewek gwarantuje natomiast miękkość i elastyczność, co pozytywnie wpływa na komfort noszenia. Oryginalne soczewki Biofinity są sprzedawane w opakowaniach zawierających po 3 lub 6 sztuk szkieł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here