3 niespodzianki urodzinowe dla mamy

0
574
3 niespodzianki urodzinowe dla mamy

Urodziny zawsze są okazją do wręczania sobie prezentów. Wynika to bezpośrednio z tradycji, a przede wszystkim z chęci uczczenia kolejnej rocznicy narodzin. Szczególnego znaczenia nabierają podarunki, gdy jubilatką jest mama. Wówczas warto postarać się o odrobinę kreatywności i wymyślić prezent, który będzie prawdziwym zaskoczeniem. Jeśli nie macie pomysłu, co kupić, sprawdźcie kilka propozycji. Na pewno wybierzecie coś spośród nich.

Podaruj emocje

Czy można komuś podarować emocje? Oczywiście! Dziś jest to bardzo popularny prezent. Co więcej, jest także łatwo dostępny. Wystarczy kupić mamie voucher, który zrealizuje w ciekawym miejscu. Może to być na przykład kolacja w ciemnościach. Restauracje, oferujące tego rodzaju atrakcje, przygotowują specjalne menu dla gości. W kompletnie zaciemnionym pomieszczeniu nasz zmysł smaku i węchu wyostrza się, dlatego miłośnicy dobrej kuchni wyraźnie wyczują smak serwowanych dań.

Kolejną propozycją na podarowanie emocji jest na przykład widokowy lot balonem. Atrakcja ta dostępna jest w wielu miejscach w całej Polsce. To idealny prezent dla kogoś, kto lubi przypływ adrenaliny i chce zobaczyć piękne okolice z lotu ptaka. Alternatywą może być lot awionetką, który trwa zwykle kilkanaście minut. Pilot zabiera pasażerów w najciekawsze miejsca, pokazując je z zupełnie innej perspektywy. Zapewne powiecie, że lot samolotem czy balonem z pewnością zrujnują wasz budżet. Nie! Co prawda atrakcje te kosztują kilkaset złotych, jednak z pomocą pożyczki bez BIK bez trudu możecie sobie na nie pozwolić.

Coś dla ciała

Niespodzianką urodzinową może być także wizyta w SPA. Wystarczy w dniu urodzin zamówić wizytę w wybranym wcześniej ośrodku, a następnie – pod pretekstem choćby kolacji w rodzinnym gronie – zabrać nieświadomą mamę do gabinetu. Zabiegi dostosujcie do indywidualnych oczekiwań jubilatki. Może to być zarówno masaż, kąpiel borowinowa, jak i głęboki peeling i regeneracja skóry. Zakres usług zależy od was oraz budżetu, jakim dysponujecie, który łatwo zwiększycie dzięki pożyczce bez BIK.

Innym rodzajem prezentu, z którego na pewno ucieszy się jubilatka, będzie voucher do stylisty fryzur i kosmetyczki. Pamiętajcie jedynie, aby bon ważny był co najmniej przez kilka miesięcy. Pozwoli to mamie wybrać najlepszy termin na wizytę, na przykład przed ważnym wydarzeniem, na którym chce wyglądać wyjątkowo. Metamorfoza może obejmować także wykonanie profesjonalnego makijażu codziennego lub wieczorowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here