Archiwizacja dokumentów – meble niezbędne w biurze

0
422
Archiwizacja dokumentów - meble niezbędne w biurze

Przechowywanie dokumentów to istotny element w każdym biurze, w kancelarii oraz w placówkach medycznych. Mimo postępującej cyfryzacji danych wciąż wiele ważnych dokumentów trzeba przechowywać w pomieszczeniach, w wersji papierowej. Często niezbędne okazują się środki bezpieczeństwa oraz praktyczne rozwiązania, które pomagają w organizacji. Szafa aktowa to właśnie rozwiązanie dedykowane do małych oraz do dużych przedsiębiorstw. Wytrzymały i odporny mebel pozwala gromadzić dokumenty w bezpieczny sposób.

Jak przechowywać dokumenty w sposób zgodny z RODO?

Ustawa RODO wymaga od przedsiębiorców przechowywania dokumentów z wrażliwymi danymi osobowymi w sposób bezpieczny. Szafy aktowe są swego rodzaju zabezpieczeniem newralgicznych akt, dlatego warto w nie zainwestować. Pancerna szafa daje możliwość prawidłowego przechowywania poufnych informacji o pracownikach, kontrahentach lub klientach, dzięki temu zyskuje się pewność, że wrażliwe dane nie trafią do niepowołanych rąk. Szafy są zamykane na klucz i zrobione z materiału, który trudno jest sforsować lub uszkodzić.

Wytrzymałe szafy do przechowywania ważnych dokumentów

Szafa aktowa musi być produktem niezwykle odpornym na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. Pozwala to zabezpieczyć dokumenty, dzięki temu niweluje się ryzyko ich uszkodzenia, zawilgocenia lub kradzieży. Stal pomalowana na dowolny kolor jest doskonałym materiałem, z którego tworzy się wytrzymałe szafy na akta i dokumenty. Takie wyposażenie pasuje niemal do każdej przestrzeni. Minimalistyczna szafa doskonale wygląda w nowoczesnych biurach i w kancelariach. Szafy aktowe to wytrzymałe przedmioty, które można łatwo przenosić bez obaw o zarysowania oraz odgniecenia, czego nie można powiedzieć o drewnianych meblach.

Szafy do gabinetów lekarskich i placówek medycznych

Pojemna szafa aktowa to wciąż niezbędny element wyposażenia gabinetów lekarskich. Pozwalają przechowywać wrażliwe dane oraz umożliwiają optymalną organizację przestrzeni nawet w niewielkim gabinecie. W szafach mieszczą się popularne segregatory, które zapewniają łatwe gromadzenie oraz wyszukiwanie potrzebnych kart pacjentów zawsze, gdy są one potrzebne. Wytrzymały zamek zapewnia maksymalne bezpieczeństwo poufnych informacji, a nowoczesny design szafy sprawia, że mebel świetnie pasuje do każdego wnętrza. Istnieje możliwość wybrania szafy dopasowanej do potrzeb danego miejsca — dobiera się układ szuflad, wysokość korpusów oraz kolor mebli. Duży wybór elementów oraz modułów pozwala stworzyć dedykowany do wnętrza mebel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here