Jak ożywić letni look?

0
501
Jak ożywić letni look?

Lato to idealna pora na eksperymenty modowe. To ten czas, gdy nareszcie możemy zrzucić płaszcze i założyć kolorowe sukienki czy krótkie spodenki. Jednak czy to wystarczy, by outfit był pełny? Niekoniecznie. Mamy kilka sposobów na to, by ożywić Twój letni look!

Kapelusz zawsze w modzie

Lato to nie tylko piękna pogoda, ale także żar lejący się z nieba. Dlatego akcesoria ochraniające głowę są nie tylko modnym dodatkiem – ale także koniecznością. Wykorzystaj potrzebę noszenia kapelusza, czapki czy chusty najlepiej, jak tylko się da. Idealnym i niezwykle modnym dodatkiem są kapelusiki typu bucket, które świetnie pasują do lekkich outfitów w sportowym stylu. Właściwie wszystkie koszulki damskie idealnie dopasują się do tego nakrycia głowy. Wybierz także krótkie spodenki lub bojówki w stylu chłopczycy.

 

Torebka lub plecak

Look nigdy nie będzie kompletny bez torebki, która stanowi idealne wykończenie Twojego wyglądu. Jeśli postanowiłaś ubrać się w sposób stonowany, na przykład wychodząc na spotkanie na mieście, postaraj się, by to właśnie torebka wyróżniała się na tle całości. Wybierz kolorowe motywy lub oryginalne faktury – latem możesz spokojnie postawić na przykład na plecioną shopper bag. A jeśli bliżej Ci do sportowego looku, koniecznie zdecyduj się na plecaki z kolorowymi motywami. Będziesz wyglądać niezwykle dziewczęco i zadziornie!

 

Kwiaty we włosach

Często zapominamy, że nasz look to całość – od stóp do głów. Dlatego to, co wetkniesz we włosy, również będzie miało ogromne znaczenie. Kwiaty sprawdzą się jako świetny dodatek do lekkich, przewiewnych kreacji w stylu boho. Jednak to nie wszystko, co możesz zrobić. Wykorzystuj kolorowe spinki czy nawet chusty, by obwiązywać je wokół włosów lub używać ich zamiast gumki. To niezwykle ożywi Twój wygląd i sprawi, że wzrok innych automatycznie będzie kierować się na ciebie!

 

Pamiętaj, że lato to czas eksperymentowania z kolorami i deseniami. Na https://plnylala.pl/ znajdziesz ubrania, które same w sobie będą na tyle kolorowe i radosne, że nie będziesz potrzebowała już żadnych dodatków!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here