Jeździk i hulajnoga Scoot and Ride Forest – czy warto kupić?

0
303
Jeździk i hulajnoga Scoot and Ride Forest – czy warto kupić?

O tym, jak ważna jest dla dziecka codzienna porcja ruchu na świeżym powietrzu, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Problem pojawia się w momencie, gdy malec odmawia wyjścia na dwór, twierdząc że jest to nudne. W takim przypadku warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. A jednym z nich jest zakup hulajnogi Scoot and Ride Forest… Co to za pojazd?Czy jest bezpieczny?

Hulajnoga – pewniakiem dla wielu smyków

Hulajnoga nie jest niczym nowym na rynku artykułów dziecięcych. Występuje w wielu odsłonach, przewidzianych zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych smyków. Starannie zaprojektowana uwzględnia nie tylko dziecięce potrzeby estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. I taka właśnie jest hulajnoga Scoot and Ride Forest. Dzięki pieczołowicie wykonanej konstrukcji, która łączy zalety jeździka z hulajnogą, sprawdza się już u rocznych smyków. A dzięki możliwości regulacji, jest w stanie utrzymać obciążenie 20 kg dla jeździka oraz 50 kg dla hulajnogi. Jej zakup jest zatem długofalową inwestycją, która na każdym etapie rozwoju dziecka, należycie zda egzamin.

Scoot and Ride Forest – dlaczego warto kupić?

Wielu rodziców z pewnością mierzy się z wątpliwościami, dlaczego to właśnie zakup jeździka i hulajnogi Scoot and Ride Forest jest godnym rozważenia produktem, skoro rynek artykułów dziecięcych obfituje w niezliczone propozycje pojazdów dla smyków. Każdy, kto choć raz miał styczność z hulajnogą 2 w 1 tej austriackiej firmy, z pewnością wie, że jednym z najważniejszych atutów przemawiających na jej korzyść jest z pewnością wysoka jakość wykonania. Starannie wyselekcjonowane materiały, którym nie straszne zarysowania czy pęknięcia, z sukcesem sprawdzą się u najbardziej niesfornych smyków. A do tego, zagwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa. Co więcej, Scoot and Ride Forest to produkt, który rośnie razem z dzieckiem. Wyklucza zatem konieczność kupowania dwóch pojazdów, gdyż spokojnie posłuży maluszkowi od roku do pięciu lat.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Niejeden odpowiedzialny rodzic dba, aby na każdym etapie rozwoju jego pociecha miała zapewnioną należytą ochronę. Dotyczy to także kupowania wszelkich pojazdów służących do wygodnego przemieszczania się. Wybierając hulajnogę Scoot and Ride Forest można być spokojnym o bezpieczeństwo malucha. Została bowiem wyposażona w specjalną podkładkę safety-pad zabezpieczającą przed przewróceniem się na nierównej powierzchni oraz liczne regulacje wysokości, zarówno kierownicy czy siedziska. Do tego dochodzi łatwy w obsłudze hamulec oraz możliwość zablokowania kółek wyłącznie do jazdy na wprost (dotyczy małych dzieci).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here