Najpierw „urządź” łazienkę lub kuchnię, a potem montuj pralkę. NIGDY nie odwrotnie!!!

0
256
Najpierw

Przy aranżowaniu kuchni lub łazienki warto jest zwrócić uwagę na wiele aspektów. Będą one odnosiły się zarówno do sfery praktycznej jak i estetycznej. Warto również pamiętać o tym, aby w pierwszej kolejności planować a dopiero później zakupić pralkę. Wynika to z tego, że do urządzonego pomieszczenia zdecydowanie łatwiej będzie dobrać produkty posiadające optymalne wymiary. Wyeliminuje to potrzebę remontu lub modyfikacji w przypadku ewentualnej potrzeby naprawy lub serwisu pralki.

Kuchnia oraz łazienka to pomieszczenia użytkowe, w których domownicy spędzają czas przynajmniej kilka razy w ciągu dnia. Dlatego warto, aby przestrzeń ta była jak najbardziej praktyczna i dobrze się prezentowała. Na dzień dzisiejszy jednym z najczęstszych wyborów są style nowoczesne i modernistyczne. Łączą w sobie zwykle proste zestawienia kilku kolorów. Przykładowo może być to biały, czarny oraz brąz. Klasyczny obraz polskiej nowoczesnej kuchni to białe szafki, czarny okap oraz kuchenka, a także czarne blaty. Po stworzeniu takiego projektu i skomponowaniu mebli można przemyśleć, gdzie znajdzie się syfon i inne artykuły tego typu.

W łazienkach także dominują proste formy. Nowoczesne style są bardzo łatwe do skomponowania, a jednocześnie zapewniają satysfakcjonujące wizualnie efekty. Łazienki, w których często znajdują się ozdobne kafelki, w stylistykach nowoczesnych posiadają geometryczne proste formy.

Praktyczne korzyści z urządzenia pomieszczenia w pierwszej kolejności

Jak już kilkukrotnie wspomniano najlepszym rozwiązaniem będzie najpierw urządzenie pokoju użytkowego, a następnie wstawienie do niego mebli AGD. Wynika to z szeregu czynników.

Kiedy już wszystkie meble znajdą się na miejscu można:

  1. dokładnie wyliczyć przestrzeń na okienko rewizyjne. Będzie ono przeznaczone pod kran pralki, syfon odpływowy, i bardzo praktyczne w razie potrzeby naprawy i serwisu pralki.
  2. Duże znaczenie ma także
  3. długość węży
  4. . Jeśli będą one wyselekcjonowane w sposób optymalny w razie potencjalnych usterek lub awarii sprzęt będzie można łatwo wysunąć i dokonać naprawy albo serwisu pralki.

Niestety, ale często spotyka się urządzanie pomieszczeń na „styk”. Jest to niezwykle niepraktyczne, ponieważ często będzie wymagało dokonywania modyfikacji w trakcie. W razie jakichkolwiek usterek ciężko będzie wyciągnąć sprzęt spod zabudowy. W razie wszelkich pytań istnieje możliwość ewentualnej pomocy ze strony Krakowskiego serwisu AGD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here