Personalizowane kieliszki do wina jako świetny pomysł na prezent

0
159

Wręczanie prezentów to tradycyjny sposób na uhonorowanie i wyróżnienie obdarowanego oraz sprawienie mu przyjemności oferowanym przedmiotem. Zwykle daje się je przy specjalnych okazjach – urodzinach lub imieninach, ważnych rocznicach, a także podczas uroczystości rodzinnych np. na ślubach, chrzcinach bądź oficjalnych obchodach różnych wydarzeń. Poważnym wyzwaniem bywa jednak znalezienie odpowiedniego dla konkretnej osoby podarunku.

Dlaczego warto zdecydować się na spersonalizowane kieliszki?

Ciekawym przedmiotem, który można z powodzeniem wręczyć jako prezent niezależnie od okazji i relacji łączących nas z konkretną osobą, będą wyroby ze szkła. Są one nie tylko funkcjonalne, a zatem przydatne dla obdarowanego, ale jednocześnie wyróżniają się estetyką i elegancją, wynikającą nie tylko z charakterystyki wykorzystanego materiału, lecz również nadanej mu formy. Wśród dobrych pomysłów na podarunek na szczególną uwagę zasługują kieliszki do wina personalizowane. Mogą one posłużyć zarówno do spełniania okolicznościowych toastów, jak i stanowić atrakcyjną ozdobę wnętrza, a jednocześnie będą trwałą pamiątką konkretnego wydarzenia. Ze względu na to, że kieliszki są wykonywane na indywidualne zamówienie, można mieć pewność, że okażą się jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne – nie ma więc obaw, że prezent zdubluje się z innym. Z uwagi na swój charakter podarunek tego typu z pewnością zapadnie w pamięć obdarowanemu i będzie łatwo kojarzony z osobą, która go wręczyła. Nietuzinkowa natura personalizowanych kieliszków jest też gwarancją, że wywrą one duże wrażenie i spodobają się nowemu właścicielowi.

W jaki sposób ozdabia się personalizowane kieliszki do wina?

Personalizowane kieliszki do wina są dostępne w wersjach ze specjalnie wykonanymi napisami, których treść ustala zamawiający oraz ozdobnymi ornamentami i dodatkami, np. wypisaną na szkle datą. Istnieje też możliwość wyboru koloru tekstu i zdobienia. Inną opcją są kieliszki ręcznie malowane z podobizną wybranej osoby. Szczególną popularnością cieszą się kieliszki ślubne z podobizną Panny Młodej i Pana Młodego, a także Kieliszki dla Druhen. Firma SIGMA-GLASS, będąca producentem szkła ozdobnego i artystycznego proponuje wykonywane na zamówienie kieliszki personalizowane do wina lub wódki, a także oferuje szeroki wybór atrakcyjnego szkła dekoracyjnego i użytkowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here