Marki wózków dziecięcych. Najpopularniejsi producenci

0
573
Marki wózków dziecięcych. Najpopularniejsi producenci

Przed narodzinami dziecka każdy z rodziców staje przed trudnym zadaniem skompletowania niezbędnych akcesoriów i sprzętów, które będą potrzebne do prawidłowego rozwoju pociechy. Jednym z nich jest wózek dziecięcy, który musi być nie tylko funkcjonalny i prosty w obsłudze, ale również powinien zapewniać bezpieczeństwo podczas codziennych spacerów z maluchem. Jakie wózki w swojej ofercie posiada polski producentów wózków dziecięcych? Sprawdź!

Jak wybrać dobry wózek dziecięcy?

Na rynku obecnie istnieje szeroki wybór wózków dla dzieci, a tym samym pojawia się coraz więcej producentów, którzy oferują wózki o szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych, coraz to nowszych funkcjach. Niemniej jednak, wybierając wózek dla dziecka, warto postawić na sprawdzonych producentów takich jak producent wózków dziecięcych Dorjan, który znajduje się na rynku polskim już od ponad czterdziestu lat.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji wózków to nie tylko gwarancja produktu zgodnego z przyjętymi standardami i normami, ale również otrzymanie solidnego i funkcjonalnego wózka. Co więcej, producenci tacy jak firma Dorjan dzięki temu, że mają wiedzę zdobytą na przestrzeni lat, a także znają potrzeby rodziców oraz dzieci, w produkcji wózków przede wszystkim stawiają na bezpieczeństwo najmłodszych, ponieważ bez wątpienia stanowi to jeden z najważniejszych kryteriów wyboru odpowiedniego sprzętu.

Warto wspomnieć o tym, że kupując wózek dziecięcy od polskiego producenta, zapewniony zostaje o wiele lepszy kontakt zarówno z producentem, jak i z przedstawicielami firmy, co w znacznym stopniu upraszcza kwestie związane z naprawą gwarancyjną lub pogwarancyjną.

Wózek wielofunkcyjny, czyli wybór na lata

W asortymencie producenta wózków Dorjan dostępne są różne warianty wózków, jednak ze względu na swoją uniwersalność, obecnie największą popularnością wśród rodziców cieszą się wózki wielofunkcyjne. W zależności od konkretnego modelu istnieją wózki 3w1, które mogą łączyć w sobie cechy spacerówki, gondoli oraz fotelika samochodowego, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupywania dodatkowego sprzętu, a co za tym idzie, ich zakup wiąże się z o wiele niższym wydatkiem niż kupno każdego elementu osobno. Wózki dziecięce wielofunkcyjne wyposażone są między innymi w trzystopniowe regulowane oparcie, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz specjalną barierkę, która w skuteczny sposób chroni malucha przed możliwością wypadnięcia z wózka.

Tego typu wózki posiadają również regulację wysokości rączki, co jest szczególnie istotne w przypadku, gdy wózek dziecięcy prowadzą osoby o różnym wzroście. Niektóre z nich wyposażone są w fotelik samochodowy, który przystosowany może być do montażu w samochodzie na bazie systemu ISOFIX.

Spacerówka dla starszych dzieci

Wózki dla dzieci typu spacerówka to bardzo popularny wybór wśród rodziców starszych pociech, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Wygodne siedzisko z możliwością regulacji oparcia pozwala dziecku na wygodne zajęcie miejsca, a tym samym oglądanie i poznawanie otaczającego go świata. Wózki spacerowe Dorjan wyposażone są dodatkowo w systemy amortyzacji przednich kół ASS, które gwarantują wygodne prowadzenie wózka nawet na nierównych terenach, a co więcej maluch, dzięki dobrej amortyzacji nie jest narażony na żadne nieprzyjemne wstrząsy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here