Perfumy z feromonami – czy to działa?

0
772
Perfumy z feromonami - czy to działa?

Feromony to naturalne substancje wydzielane przez wszystkie organizmy żywe, także przez ludzi, które pomagają w nawiązywaniu lepszych i efektywniejszych kontaktów, a także zwiększają atrakcyjność użytkowników. Postęp technologiczny pozwolił naukowcom na stworzenie syntetycznych feromonów, które następnie zostały połączone z odpowiednio dobranymi perfumami. Obecnie perfumy z feromonami to rozwiązanie stanowiące klucz do zdobycia zainteresowania wśród płci przeciwnej, ale także w relacjach biznesowych. Sprawdź, czym są perfumy z feromonami i czy rzeczywiście działają.

Co to są feromony?

Feromony to związki chemiczne odpowiadające między innymi za to, jak postrzegają nas inni ludzie, a także wpływające na popęd seksualny. Feromony mają sprawić, że w oczach innych osób stajemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. – mówi przedstawiciel sklepu alejafantazji.pl, oferującego perfumy damskie i męskie z feromonami. – Każdy człowiek posiada swój specyficzny zapach składający się właśnie z feromonów, dzięki któremu budzi on większe zainteresowanie otoczenia, a zwłaszcza płci przeciwnej. Feromony wytwarzane przez mężczyzn m.in. poprawiają nastrój kobiet i zwiększają ich pobudzenie seksualne, jednocześnie powodując wśród pań większą otwartość. Z kolei feromony kobiet powodują, że w oczach mężczyzn stają się one seksowniejsze i uwodzicielskie, a także roztaczają wokół siebie aurę pewności siebie, która pomaga im w uwodzeniu najprzystojniejszych panów.

Perfumy z feromonami – jak i czy działają?

Feromony zastosowane w perfumach to sztuczne substancje wytworzone w laboratorium, dzięki czemu charakteryzują się silniejszym działaniem, dlatego też ich skuteczność jest znacznie wyższa, niż ma to miejsce w przypadku naturalnych odpowiedników. Ten bezwonny dodatek do perfum ma sprawić, że stajemy się bardziej pociągający dla osób płci przeciwnej, natomiast wiele badań podkreśla również pozytywny wpływ feromonów na relacje seksualne i bardziej otwarte kontakty społeczne. Dla skutecznego działania feromonów syntetycznych duże znaczenie ma również dobór odpowiedniego zapachu. Mianowicie dobrze dobrany zapach wpłynie na świadomy umysł osób, na których uwadze nam zależy, z kolei feromony będą pozytywnie działać na ich umysł nieświadomy. Z tego powodu możemy mieć pewność, że perfumy z feromonami o zmysłowej i wyrafinowanej nucie zapachowej dodatkowo spotęgują efekt działania związków syntetycznych, przyciągając uwagę osób w otoczeniu. Warto również wspomnieć o tym, że stosowanie perfum z feromonami nie różni się niczym od używania tradycyjnych perfum, wystarczy nanieść kilka kropli na nadgarstek lub szyję, a zapach utrzymuje się tak długo, jak i działanie wykazują zawarte w nim feromony.

Feromony w relacjach międzyludzkich i w biznesie

Perfumy z feromonami zazwyczaj kojarzą się wyłącznie ze zwiększeniem atrakcyjności fizycznej, niemniej jednak ich stosowanie może również mieć dobry wpływ na szeroko pojęte relacje międzyludzkie. Wiele osób używa perfum z feromonami po to, aby poprawić, a także zwiększyć swoją pozycję zawodową. W zależności od tego, jaki feromon posiada dany produkt zapachowy, mogę one wpływać również na to, czy konkretna osoba będzie chciała podjąć z nami współpracę. Z racji tego, że feromony podkreślają osobowość, a także wzbudzają zaufanie osób w towarzystwie, perfumy z feromonami mogą również mieć pozytywny wpływ na budowanie relacji biznesowych i pomóc w osiągnięciu sukcesu zawodowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here