Rodzaje tabletek na erekcję

0
402
Rodzaje tabletek na erekcję

Problemy z potencją i zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn. Niestety w związku z prowadzonym obecnie przez mężczyzn trybem życia, wykonywaną pracą, małą ilością ruchu czy stosowaniem źle zbilansowanej diety problemy z erekcją dotykają coraz młodszych osób. Jednym ze sposób na poradzenie sobie z takimi problemami jest sięgnięcie po dostępne w aptekach tabletki, czyli leki i suplementy diety, których stosowanie ma na celu wsparcie mężczyzn w radzeniu sobie z problemami z potencją.

Dlaczego problemy z potencją i z erekcją są tak częstym problemem u Panów?

Problemy z potencją, które dają oznaki w postaci zaburzeń erekcji wbrew pozorom występują bardzo często i to u pacjentów w różnym wieku. Jeszcze jakiś czas temu takie problemy występowały niemal wyłącznie o starszych mężczyzn i były związane z wiekiem. Teraz zaburzenia erekcji występują nawet u pacjentów w wieku rozrodczym, czyli np. w okolicach 30. roku życia. Tego typu problemy mają bardzo duży wpływ na pacjentów. Są częstym powodem odczuwania dyskomfortu i utraty pewności siebie w sytuacjach intymnych. Przyczyny powstania zaburzeń erekcji mogą być różne. Najczęściej dochodzi do nich na skutek prowadzonego trybu życia. Problemy z potencją mogą być też jednak związane z ogólnym stanem zdrowia pacjenta oraz z tym, w jakich przebywa warunkach i czy nie jest narażony na działania żadnych negatywnych czynników.

Jakie składniki znajdują się w tabletkach na erekcję bez recepty?

Dostępne w aptekach bez recepty leki na erekcję zazwyczaj mają skład oparty na naturalnych składnikach. Większość dostępnych w aptekach preparatów to leki ziołowe. W ich składach znajdują się składniki roślinne, których zadaniem jest pobudzanie libido poprzez zwiększenie ciśnienia krwi i uwrażliwienie stref erogennych na bodźce. Do najczęściej wykorzystywanych w lekach na potencję składników należą: guarana, maca, żeń-szeń, cytryniec chiński oraz buzdyganek naziemny. Tego typu leki często są bardzo skuteczne, jednak, żeby naprawdę mogły pomóc pacjentowi konieczne jest ich przyjmowanie przez dłuższy czas.

Oprócz składników roślinnych w tabletkach na erekcję mogą się znajdować także różnego typu związki chemiczne. Najczęściej stosowanym jest sildenafil, czyli substancja czynna, która znajduje się także w lekach dostępnych tylko na receptę, czyli m.in. w Viagrze. Substancja ta powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, co skutkuje zwiększeniem napływu krwi podczas zbliżenia.

Jak działają leki na potencję i erekcję?

Większość dostępnych w aptekach bez recepty leków na erekcję ma działanie stymulujące, czyli pobudzają i zwiększają libido. Tego typu preparaty działają jednak także w inny sposób. Jak tłumaczy nasz rozmówca, farmaceuta z apteki internetowej Miro:

Stosowanie dostępnych bez recepty leków na erekcję powoduje dodanie energii i wigoru oraz wzbogacenie odczuwanych podczas zbliżeń doznań, poprzez poprawę wrażliwości stref erogennych. Tego typu preparaty są także w stanie przedłużyć stosunek i spowodować silniejszą erekcję. Co jednak bardzo ważne, nie u każdego pacjenta stosowanie tego typu środków da takie same rezultaty. Skuteczność działania określonych rodzajów leków zależy przede wszystkim od indywidualnych cech organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here